Про результати конкурсу 2016 року читайте у журналі «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика»! Про конкурс імені Л. Б. Хавкіної молоді бібліотекарі України, Словенії, Румунії, Хорватії і Польщі дізналися на ІІ форумі молодих бібліотекарів Молодіжної секції УБА!

среда, 9 марта 2016 г.

ПОПУЛЯРИЗУЄМО І РЕКЛАМУЄМО КОНКУРС

     У квітні 2017 року продовжився етап популяризації конкурсу імені Любові Борисівни Хавкіної серед бібліотечної молоді. Хоча ІІІ конкурс завершився минулого року, проте на черзі IV, приурочений до 150-річчя від дня народження видатного бібліотекознавця.

       Так, вийшов другий випуск журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика», в якому надруковано статтю працівників кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної. Пропонуємо ознайомитися:                                                                                            
Капустіна, Н. III регіональний конкурс наукових робіт та інноваційних проектів імені Л. Б. Хавкіної як платформа підвищення рейтингу бібліотеки та бібліотечної професії в регіоні / Н. Капустіна , Ю. Ходарєва // Бібл. форум : історія, теорія і практика.  – 2017.  – № 2.  – С.38– 42.
       Крім того, 6–7 квітня 2017 р. на ІІ форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації «Бібліотека в тренді», організованому Молодіжною секцією УБА за підтримки Міністерства молоді та спорту України і за сприяння інших партнерів у Києві, головний бібліотекар кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної і переможець ІІІ конкурсу імені
 Л. Б. Хавкіної у номінації «Наукові роботи» Ю. В. Ходарєва презентувала конкурс, знайомила колег та потенційних учасників з умовами та етапами його проведення, повідомляла про досягнення і перспективи подальшого розвитку, запрошувала до участі у наступному конкурсі.
         Її повідомлення «Бібліотечна молодь у фокусі регіонального конкурсу імені 
Л. Б. Хавкіної» супроводжувалося мультимедійною презентацією та демонстрацією останнього випуску журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика» зі статтею про конкурс.
     Більше дізналися про конкурс і учасники паралельного заходу форуму – презентації, публічного обговорення та захисту робіт наукового конкурсу, оголошеного Радою молодих учених Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Під час публічного обговорення Ю. В. Ходарєва ділилася досвідом організації і проведення конкурсу імені 
Л. Б. Хавкіної, інформувала про умови участі та запрошувала до співпраці.
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий